top of page

Hukuki Faaliyet Alanlarımız

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

hapishane.jpg
bo%C5%9Fanmason_edited.jpg
Contract Paper Signing

Ceza Hukuku

ELAZIĞ CEZA AVUKATI

Ceza hukuku Avukat Burak Can Kaymaz'ın özel ilgi alanıdır. Bu konuda suç şüphesiyle başlayan ve mahkeme hükmüne kadar geçen evrede şüpheli ve sanıkların haklarının korunması için bilgi birikimiyle etkin müdafilik ayrıca suç mağdurlarının hakları için de mağdur vekilliği görevi yürütmektedir. Herhangi bir suçun mağduru ya da suç şüphesi altındaysanız size nasıl yardım edebileceğimizi görmek için hemen bizi arayın.

AİLE HUKUKU

ELAZIĞ BOŞANMA NAFAKA AVUKATI

Avukat Burak Can KAYMAZ aile hukuku alanına giren özellikle boşanma, nafaka velayet konusunda bilgi birikimiyle Elazığ bölgesindeki müvekkillerin boşanma, nafaka, velayet ve diğer aile hukuku konulu sorularına yanıt vermeye hazırdır. Kadın ve erkek müvekkillerimize yardımcı olacak hukuki deneyimlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Hemen bizi arayın.

Borçlar Hukuku / Sözleşmeler / Maddi ve Manevi Tazminat

Kanıtlanmış Başarı

Haksız fiiller sonucu ya da sözleşmeler nedeniyle uğradığınız zararlarda yanınızdayız. Zararın tazmini için açtığımız davalarda bilgi birikimimizle sonuca ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Maddi ve manevi tazminat yahut sözleşmeden kaynaklı alacaklı olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faaliyet Alanları: Faaliyet Alanları
bottom of page